Takk Eli for mange gode minner fra årene på Eide og som nære naboer.
Takk for alt
Eli var en omsorgsfull farmor som tenkte mere på andre en seg selv hun var snill aldri sur. Talk for alle turene vi har vært på takk for alt du har gjort for meg .
Eli var en fin farmor.
Eli kjent som farmor betyde mye for meg. Det var aldri så viktig kordan ho hadde det sålenge barnebarna hadde det bra.Eg ser på farmor som den beste.
Vi tenkjer tilbake på gode minner då vi besøkte Eli og Agnar i Masfjorden og på Osterøy. Det var alltid kjekt å komma til dåke!
Vi unner deg hvile ️ ️ Takk for mange gode og kjekke minner ️🌺❤️
Kara Eli.
Takk for omsorg og vennskap gjennom mange år. Minnene vert med meg 💚
Takk for ditt lange engasjement for esperanto både lokalt og nasjonalt .💚
Takk for ditt lange engasjement for esperanto både lokalt og nasjonalt .💚
Takk for alt du har gjort for meg og mine barn. Du vil bli savnet
Kara Eli!
Me treftest fyrste gong på esperantokurs i 1986 og det førde til eit tett vennskap i alle år.
Esperanto var den store felles interessa vår og me har tilbrakt mykje tid saman på ulike tilstellingar.
Kjære Eli, takk før støtte og omsorg i heile vår tid saman.
Takk for mange gode år kjære snille omsorgsfulle svigerinne. Du vil alltid ha en plass i mitt hjerte. Savner deg veldig .🙏💕
Takk Eli for alle de fine årene vi har hatt sammen. Jeg skal ta godt vare på de gode minnene. Savner deg. ️
Vi savner deg, mamma, svigermor og farmor. Takk for alle oppmuntringer og heiarop fra sidelinjen, og for at du så tydelig har støttet oss gjennom livets oppturer og nedturer. Vi sitter igjen med takknemlighet og gode minner.
Kondolerer
Varme tanker til dåke alle ❤️
Takk for gode minner fra ungdomsårene og i Sverige. Gode tanker til fam.
Takk for gode minner fra
barndom/ungdomstiden.
Jeg tenker spesielt på Agnar i en utrolig vanskelig tid.
Hvil i fred❤️
Ynskjer dåke alt godt for framtida 🌹
En siste hilsen fra søskenbarn.